• Aktualności

      • EKO-STRÓJ

      • 30 maja w ramach obchodów Dnia Ziemi (który w tym roku trwa u nas nieustannie od kilku miesięcy) odbył się konkurs na EKO-STRÓJ. Stroje prezentowali przedstawiciele klas 1-7. Jury oceniało kreatywność wykonanego stroju, względy ekologiczne - z czego strój został wykonany oraz ekonomiczne - ile kosztowało wykonanie stroju. Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz uczniom zaangażowanym w projekty strojów. Pomysły były świetne!

      • Piknik Rodzinny SP 109

      • Zapraszamy wszystkich Państwa na nasz wspólny Piknik Rodzinny SP 109 już w najbliższą środę (1 czerwca - Dzień Dziecka) o godz. 15:00 na terenie boiska przy Al. Pracy.Uczniowie, nauczyciele i rodzice przygotowali z tej okazji ponad 30 atrakcji, wśród który znalazły się m.in.:- drony oraz konny patrol Straży Miejskiej- atrakcje Straży Pożarnej- Zgarnij fancik!-koralikowy zawrót głowy- biżuteryjne improwizacje- zającuszek na paluszek- targowisko rozmaitości- licytacja prac plastycznych- instruktaż pierwszej pomocy- matematyczne zagadki- taniec i selfie z pajacykiem AJZI oraz tygryskiem KEJDI- warsztaty z makramy- facepainting - malowanie twarzy- kiermasz rozmaitości Misz-masz- przedstawienie pt. ,,Trójkątna bajka- dziecięcy tor przeszkód- pokaz taneczny DO Dance Studio- pokaz karate Mae Keage Kyokushin Team- oprawa muzyczna - DJ Soundspace- siatkówka na trawie- mecz pokazowy ultimate- fotolustro- pluszowy raj- wyścig kapsli- robotyka - nauka programowania- rękodzieła i produkty rzemieślnicze- lemoniada, popcorn i wata cukrowa- gofry, muffinki i ciasta- kawiarenka i grillCzęść z atrakcji jest płatna w postaci cegiełek. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zasili budowę zielonej szkoły (altany), zewnętrznych ławeczek oraz szachownicy na terenie SP 109. Naszą zbiórkę można również wspierać wpłatami na zrzutka.pl/sp109.Cegiełki, którymi można opłacić atrakcje i robić zakupy, będzie można kupić na jednym dedykowanym do tego celu stanowisku za gotówkę oraz przelewami online na naszą zrzutkę. Zachęcamy do kupowania na zapas od razu 10 cegiełek (równowartość 50 zł). Szacujemy 1000 uczestników, z których gdyby każdy zakupił 10 cegiełek, osiągniemy postawiony cel zebrania 50000 zł.

       Szykujcie się, bo to będzie jeden z tych dni, które na długo pozostaną w naszej pamięci!W imieniu Rady Rodziców SP 109Tomasz Chołast - Przewodniczący

      • Testy sprawnościowe do IV klasy sportowej

      • W związku z zaplanowanym na 01.06 festynem, testy sprawnościowe do IV klasy sportowej o kierunku piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, odbędą się 02.06.2022, od godziny 16.30.

       Miejsce - sala gimnastyczna przy ul. Inżynierskiej 54

       Kandydatów obowiązuje strój sportowy oraz pisemna zgoda Rodziców/Opiekunów Prawnych na udział w testach sprawnościowych.

       Zapraszamy!!!