• Aktualności

      • Uwaga strajk!

      •  


       Zgodnie z informacją przekazaną w mediach od poniedziałku, 08.04.2018 rozpoczął się strajk, również w naszej szkole - będzie trwał do odwołania.

       Nie ma możliwości prowadzenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych –możemy zapewnić opiekę tylko najbardziej potrzebującym. Proszę postarać się zapewnić opiekę swoim dzieciom.
       Kuchnia i stołówka będzie działała normalnie, będą obiady. Ewentualny tryb rezygnacji z nich jest taki sam, jak w przypadku każdej nieobecności dziecka - trzeba rezygnację zgłosić rano do intendenta, tel. 717986839 w. 113. Będzie działał również sekretariat szkoły.
       Jeszcze raz przypominam link do miejskiej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży podczas strajku nauczycieli:
       https://www.wroclaw.pl/zajecia-dla-dzieci-i-mlodziezy-podczas-strajku-nauczycieli
       Jako szkoła, nie rezerwowaliśmy żadnych zajęć  w mieście dla uczniów - nie będziemy mieli opiekunów na wyjścia; na niektóre z nich mogą się zapisywać rodzice. Szkoła skorzysta być może z zajęć, które mogłyby się odbyć w naszym budynku.
       I po raz kolejny potwierdzam moją gotowość dołożenia wszelkich starań, aby zorganizować zarówno egzamin gimnazjalny (10.04.-12.04.2019 r.) i egzamin ósmoklasisty
       (15.04.-17.04.2019 r.)

       Będziemy informowali Państwa na bieżąco o każdej zmianie sytuacji.

       z poważaniem

       Iwona Czubata, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu

      • INFORMACJE DOTYCZĄCE STRAJKU

      •  

       Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 przypomina, że pracownicy szkoły poprzez referendum podjęli decyzje o gotowości przystąpienia do akcji strajkowej  planowanej od 8 kwietnia 2019 do odwołania.

       Proszę śledzić media - informacja, że 8 kwietnia rozpoczyna się strajk nauczycieli będzie oznaczał, że nasza szkoła od poniedziałku strajkuje.

       Nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze - szkoła nie będzie zamknięta, ale będziemy mogli zapewnić opiekę bardzo niewielkiej grupie dzieci i uczniów. Proszę przygotować się na konieczności zapewnienia opieki swoim dzieciom.

       Kuchnia i stołówka będzie działała normalnie, będą obiady. Ewentualny tryb rezygnacji z nich jest taki sam, jak w przypadku każdej nieobecności dziecka - trzeba rezygnację zgłosić rano do intendenta, tel. 717986839 w. 113. 

       Będzie działał również sekretariat szkoły.

       Poniżej link do miejskiej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży podczas strajku nauczycieli:

       https://www.wroclaw.pl/zajecia-dla-dzieci-i-mlodziezy-podczas-strajku-nauczycieli

       Potwierdzam gotowość dołożenia wszelkich starań, aby odbyły się  planowane na:10.04.-12.04.2019 r. egzamin gimnazjalny,15.04.-17.04.2019 r. egzamin ósmoklasisty.Będę informowała Państwa na bieżąco o każdej zmianie sytuacji.Iwona Czubata, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu